Poznaj naszą specjalność

Ciężko pracujemy by zapewnić Ci najlepszą jakość naszych produktów.

Nasza rodzinna firma działa od 1988 roku. Do swojej pracy przykładamy ogromną wagę i podchodzimy do niej z dużym zaangażowaniem. Dzięki temu nasze produkty zawsze są doskonałe. Klientom proponujemy szeroki wachlarz ekskluzywnych produktów z kamienia do domu. A są to m.in. wielofunkcyjne deski granitowe, kamienie do pizzy, moździerze, kostki do drinków, wałki do ciasta czy mydelniczki.

Jesteśmy firmą terminową, dokładną i skrupulatną, a doświadczenie, rzetelność i zamiłowanie do pracy z kamieniem sprawia, że oferujemy piękne, niepowtarzalne, użyteczne,  a nade wszystko – naturalne produkty.

Zakład kamieniarski GRANIT to wysoka jakość świadczonych usług oraz oferowanych materiałów. Posiadamy szeroką ofertę kamienia z całego świata, a do obróbki surowca wykorzystujemy najbardziej zaawansowane maszyny CNC, co umożliwia nam wykonanie dowolnie zadanego kształtu, również utworzonego za pomocą oprogramowania CAD.

Jeśli w naszej ofercie nie ma odpowiednich wymiarów bądź produktów – prosimy o kontakt z nami. Z chęcią zrealizujemy indywidualne zamówienie.